وبسایت رسمی
سهیل شیرازی

درباره ما

شرکت معماری و ساختمان «آلش‌سازه» در سال ۱۳۷۶ خورشیدی فعالیت خود را با مدیریت «سهیل شیرازی» آغاز کرد. سهیل شیرازی، سال ۷۱ از دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شد و پنج سال بعد، پس از طراحی و اجرای چندین پروژه، دفتر طراحی شخصی خود را با نام آلش‌سازه راه‌اندازی کرد. مهندس شیرازی با برند آلش‌سازه از آن زمان تا به امروز بیش از دو میلیون مترمربع پروژه (اعم از مسکونی، تجاری، اداری، هتل و گردشگری) را طراحی و اجرا کرده است و بیش از ۵۰۰ هزار مترمربع ساختمان را نیز در دست طراحی و اجرا دارد. «سهیل شیرازی» تنها طراح و معمار ایرانی‌ست که موفق به دریافت «نشان عالی مدیریت نوآورانه (آفیسر)» در معماری ایران از مؤسسه‌ی Innova در بروکسل، مرکز اتحادیه‌ی اروپا شده است. در واقع «نشان آفیسر» برای نخستین بار است که در حوزه‌ی معماری برگزیده‌ای از ایران داشته است. زمینه‌ی فعالیت گروه طراحی و معماری سهیل شیرازی زیر عنوان «آلش‌سازه»، طراحی، ارائه‌ی جزئیات، اجرا و نظارت بر تمامی ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، مراکز خرید، هتل‌ها، مراکز تفریحی، باشگاه‌های ورزشی و غیره است. ضمن اینکه؛ در گروه معماری سهیل شیرازی، گروه‌های کاملاً حرفه‌ای و تخصصی، وظیفه‌ی طراحی نقشه‌های اولیه و انطباق آنها با قوانین و ضوابط شهرداری و آتش‌نشانی (با رویکرد استفاده بهینه و اقتصادی از زمین و تمامی فضاها) را به‌منظور دریافت مجوزهای لازم برای ساخت بر عهده می‌گیرند.

سهیل شیرازی

سهیل شیرازی، بنیان‌گذار شرکت طراحی و معماری آلش‌سازه، همواره یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذار‌ترین طراحان و معماران دو دهه اخیر در طراحی و ساخت بهترین پروژه‌های مسکونی، تجاری، اداری، هتل و گردشگری بوده است.

آلش‌سازه

شرکت آلش‌سازه از سال 1376 خورشیدی توانسته است بیش از دو میلیون مترمربع پروژه‌ی مسکونی، تجاری، اداری هتل و گردشگری را طراحی و به بازار ساخت‌و‌ساز کشور عرضه کند.

ماتیا گروپ

“ماتیا گروپ” بزرگترین کنسرسیوم بین‌المللی تخصصی هتل‌سازی در ایران است که به‌صورت EPC و با مشارکت و همکاری بزرگترین و مهم‌ترین شرکت‌های بین‌المللی اقدام به طراحی و ساخت هتل در ایران کرده است…

2500807
جمع کل پروژه های انجام شده و در حال اجرا به متر مربع
319693
متر مربع در حال اجرا (هتل)
1549339
متر مربع در حال اجرا (مسکونی)
582275
متر مربع در حال اجرا (تجاری و اداری)